Dom a byt

Zariaďujete si dom alebo byt? Pozrite si našu ponuku, v ktorej nájdete luxusné tapety z rôznych materiálov. Oživte steny vliesovými, vinylovými či tkanými textilnými tapetami. Okrem toho si môžete vybrať zo širokého sortimentu bytového textilu s dekoratívnymi vzormi. Objavte aj vy luxusné závesy či moderné čalúnnické látky, ktoré ozvláštnia bývanie. V neposlednom rade u nás nájdete koberce z kože či ručne tkané koberce od dánskej firmy Linie Design. S Horus Trade bude váš interiér vyzerať jedinečne!

V prípade, že sa chcete poradiť s profesionálnymi dizajnérmi, môžete navštíviť náš showroom, kde vám odborníci pri dobrej káve pomôžu s výberom materiálov a vzorov či s technickými riešeniami a aplikáciou tapiet.

Ku našim zákazníkom pristupujeme vždy individuálne, aby sme splnili ich požiadavky a vybrali interiérové doplnky podľa ich vkusu. V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj poradenstvo priamo na stavbe. Realizáciu objednávky vieme zabezpečiť od výpočtu spotreby materiálov a ich dodania až po montáž a lepenie.

Referencie

  • Rotunda03

    Hotel Rotunda, Chopok

  • Hotel Kukucka, Tatranska Lomnica 11

    Rezidencie Kukučka, Tatranská Lomnica

  • hotel Zelena Laguna 01

    Hotel Zelená lagúna, Domaša