JANUÁR V ZNAMENÍ VÝSTAV

Tak ako každý rok, aj začiatkom tohoto sme navštívili hneď niekoľko výstav či veľtrhov, keďže prvé dni nového roka už tradične patria ku prezentácii nových kolekcií a nastoleniu trendov na nadchádzajúce obdobie. Tento rok sme si prezreli tieto tri podujatia:

Heimtextil vo Frankfurte bolo možné navštíviť v dňoch 9.-12.1. Je zameraný predovšetkým na textil, je tak unikátnou medzinárodnou platformou. Najväčší svetový sortiment bytového textilu sa v tomto ročníku s viac ako 2800 vystavovateľmi zameral na témy ako trendy sezóny či udržateľnosť textilu.

Paris Déco Off sa tento rok konal v dňoch 17.- 21.1. a je otvorený nie len pre odbornú, ale aj širokú verejnosť. Je to bezplatná udalosť, počas ktorej sú showroomy svetoznámych značiek otvorené celý deň. Je možné tak navštíviť vyše 120 značiek zameraných na textil, tapety, strapce, úchyty a lemovania či iné doplnky. Všetko v príjemnej parížskej atmosfére.

Belétage v Salzburgu, 24.- 25.1., je štýlový a efektný event so zameraním na textilný interiérový dizajn. Veľké portfólio značiek, s množstvom vzorkovníkov, každý si nájde to svoje.

Január nám tak ubehol rýchlo, no budeme z neho čerpať ešte dlho. Inšpirácie boli na každom kroku.

A samozrejme, že prvé katalógy s novinkami sú už v našom showroome! Teším sa na vašu návštevu.

Kontaktný formulár

x