titulka-sluzby06-1-
arrow-bottom
main-img

PORADENSTVO

V tejto oblasti máme dlhoročnú tradíciu, vďaka ktorej vám s našim širokým prehľadom a obsiahlym portfóliom produktov uľahčíme a urýchlime výber. Využite naše benefity, ktoré ponúkame - odborné poradenstvo, dlhoročné skúsenosti, široký sortiment kvalitných materiálov a realizáciu na kľúč. Horus Trade zabezpečuje realizáciu objednávky na mieru od poradenstva, cez výpočet spotreby materiálu, zameranie, dodanie až po aplikáciu alebo montáž a dekorovanie. S návrhom interiéru radi pomôžeme zákazníkom, ale poradíme aj architektom so špeciálnymi produktami či technickými riešeniami. Poradí Vám skúsený tím odborníkov a vyberiete spolu ten pravý dizajn aj materiál. Vytvárame riešenia na mieru. Nie sú pre nás problémom ani atypické priestory, vďaka úspešným referenciám a predchádzajúcim skúsenostiam si poradíme aj s nimi. Priestory zameriame a vyberieme najvhodnejšie riešenie. Realizáciu nechajte tiež v našich rukách a určite budete s výsledkom spokojní. V príjemnom prostredí nášho showroomu vyberieme presne to, čo Vášmu interiéru dodá tú pravú atmosféru.

main-img

INŠTALÁCIA TAPIET

Aplikáciu tapiet je vždy lepšie ponechať na tých najpovolanejších. Skvelou zárukou dobre vykonanej práce sú naše skúsené tímy tapetárov, ktorí tapety z nášho širokého portfólia inštalujú profesionálnymi lepidlami a nástrojmi takmer dennodenne. Od základných vliesových a vinylových materiálov, až po exkluzívne hodvábne tapety i tapety z prírodných produktov - mušlí, listov banánovníka a rôznych typov kôr stromov.

Samozrejme, ak si chcete nalepiť tapety sami, poradíme Vám ako na to. Doporučujeme lepidlá, ktoré sú na danú tapetu a povrch vhodné, skonzultujeme aj vhodnosť podkladu pod tapetu. Ten by mal byť hladký, aby tapeta na neho dobre priľnula a nekopírovala prípadné nerovnosti povrchu. Najlepšie tieto podmienky spĺňa sadrová stierka alebo prebrúsený a pretmelený sadrokartón.

main-img

ŠITIE, MONTÁŽ A DEKOROVANIE

Naše dizajnové produkty si vyžadujú profesionálne riešenia na každý výnimočný projekt. Zabezpečíme kompletnú montáž závesných systémov - koľajníc, garníž, montáž tieniacich systémov, medzi ktoré patrí plissé, duette, roleta, japonské steny a rímska roleta, ktorú Vám vieme dodať z vybranej látky v našom showroome. Všetko zameriame a objednáme podľa schválených rozmerov pri každej zákazke. Textily ušijeme na mieru, rovnako tak zabezpečíme aj doplnky na uchytenie a dekoračné vankúše.

Interiér vám tak doladíme do posledného detailu.

 

Kontaktný formulár

x