paris-deco-off-2023-01

PARIS DÉCO OFF 2023

Neprehliadnuteľná udalosť, kde viac ako 120 prevažne európskych značiek predstavuje svoje novinky v priateľskej a srdečnej atmosfére Paríža. Prezentujú sa tu tkaniny, tapety a interiérové doplnky.

viva-magenta-03

VIVA MAGENTA / FARBA ROKA 2023

„Viva Magenta 18-1750, prekypuje elánom a nadšením. Je to odtieň zakorenený v prírode, ktorý pochádza z rodiny červených farieb a vyjadruje silu. Viva Magenta je odvážna, nebojácna a pulzujúca farba, ktorej neviazanosť oslavuje radosť a optimizmus a píše tak nový príbeh.” Leatrice Eiseman

vescom-print-01

VESCOM + PRINT

Holandská firma Vescom si uvedomuje hodnotu jedinečnosti a prispôsobenia materiálov, v realizáciách projektového charakteru. Preto ponúka architektom a dizajnérom materiálové riešenia na mieru.  Hovoríme o digitálnej tlači na záclony, závesy a tapety.

code-rooms-06-min-1--2--3-

CO.DE x Urquiola

Svetoznáme štúdio Patricie Urquiola zaoberajúce sa produktovým dizajnom a architektúrou v spolupráci s talianským výrobcom Jannelli&Volpi obohatili svet tapiet o surreálne panely.

paris-deco-off-2022-00-1--2-

PARIS DÉCO OFF 2022

Po ročnej prestávke sa svetu tento rok opäť otvorili brány výstavných domov v Paríži. Novinky svetoznámych značiek z oblastí bytového textilu, tapiet, dekoračných doplnkov, nábytku a osvetlenia si mali možnosť návštevníci prezrieť v uličkách Paríža počas prvých jarných dní.

farba-roka--very-peri-05-1--2-

VERY PERI / FARBA ROKA 2022

Nápaditosť, dynamika, radosť, odvaha a kreativita. To všetko zastupuje PANTONE 17-3938 Very Peri – farba roka 2022.

1

DESIGNBLOK 2021

Téma Designbloku 2021 – Šťastie, bola doslovná aj pre nás. Mali sme skvelú príležitosť byť súčasťou tejto veľkolepej akcie a predstavili sme novinku tejto jesene. Pohľad na Toskánsko v podobe panelovej textilnej tapety od belgickej spoločnosti ARTE rozžiaril úsmev na nejednej tvári.

london-design-week-arte-2021-3-min

LONDON DESIGN WEEK 2021 TENTOKRÁT AJ VIRTUÁLNE

Inšpiratívny event London Design Week 2021 sa konal minulý týždeň v dňoch 17. - 21.5. Tento rok bol okrem otvorených showroomov, ktoré je možné navštíviť osobne, sprístupnený aj online program, na ktorom vystúpil aj náš belgický dodávateľ a výrobca inovatívnych tapiet ARTE.

poradenstvo2

HREJIVÉ SPOJENIE FARIEB ROKA

Už viac ako 20 rokov spoločnosť Pantone vyberá farbu roka pre nadchádzajúci rok. Tá ovplyvňuje nielen módny a reklamný priemysel, ale takisto aj interiérový dizajn. Pre rok 2021 vybrala 2 inšpiratívne farby - žltú (Illuminating Yellow) a sivú (Ultimate Grey). Kombinácia týchto farieb je jednoduchá, no zároveň nadčasová. Spoločne sa dopĺňajú, pôsobia synergicky, elegantne a príjemne.

coordonne-random-chinoiseries-7900005-1-

NOVÉ ZNAČKY V NAŠOM PORTFÓLIU

Na začiatku tohto roka sme sa zúčastnili výstavy Paris Déco Off v Paríži, kde nás zaujali dve značky natoľko, že sme s nimi nadviazali spoluprácu a sme ich výhradným dovozcom pre slovenský trh. Jednou z nich je španielska značka výnimočných tapiet Coordonné a druhou značkou, ktorá v našom bohatom portfóliu pribudla, je francúzska značka exkluzívnych tapiet a textílií Nobilis.

Kontaktný formulár

x