london-design-week-arte-2021-3-min

LONDON DESIGN WEEK 2021 TENTOKRÁT AJ VIRTUÁLNE

Inšpiratívny event London Design Week 2021 sa konal minulý týždeň v dňoch 17. - 21.5. Tento rok bol okrem otvorených showroomov, ktoré je možné navštíviť osobne, sprístupnený aj online program, na ktorom vystúpil aj náš belgický dodávateľ a výrobca inovatívnych tapiet ARTE.

poradenstvo2

HREJIVÉ SPOJENIE FARIEB ROKA

Už viac ako 20 rokov spoločnosť Pantone vyberá farbu roka pre nadchádzajúci rok. Tá ovplyvňuje nielen módny a reklamný priemysel, ale takisto aj interiérový dizajn. Pre rok 2021 vybrala 2 inšpiratívne farby - žltú (Illuminating Yellow) a sivú (Ultimate Grey). Kombinácia týchto farieb je jednoduchá, no zároveň nadčasová. Spoločne sa dopĺňajú, pôsobia synergicky, elegantne a príjemne.

coordonne-random-chinoiseries-7900005-1-

NOVÉ ZNAČKY V NAŠOM PORTFÓLIU

Na začiatku tohto roka sme sa zúčastnili výstavy Paris Déco Off v Paríži, kde nás zaujali dve značky natoľko, že sme s nimi nadviazali spoluprácu a sme ich výhradným dovozcom pre slovenský trh. Jednou z nich je španielska značka výnimočných tapiet Coordonné a druhou značkou, ktorá v našom bohatom portfóliu pribudla, je francúzska značka exkluzívnych tapiet a textílií Nobilis.

paris-deco-off-2019-01

PARIS DÉCO OFF 2020

Vyzdobené uličky, otvorené showroomy lokálnych ale aj medzinárodných značiek, návšteva našich dodávateľov a v neposlednom rade špecifická atmosféra Paríža. Výstava Paris Déco Off je pre nás veľkou inšpiráciou, vždy sa naučíme niečo nové. Tento rok sme si z Paríža okrem zážitkov a výnimočných stretnutí doniesli pre Vás, našich zákazníkov, aj dve novinky.

arte-moooiwallcoveringtokyoblue-rendezvoustokyoblue-mo3010-2

ARTE x MOOOI

Po úspešnej prvej spolupráci Arte a Moooi, ktorá zožala úspech tapetami s vyhynutými zvieratami, prichádza Arte s novou kolekciou MOOOI TOKYO BLUE. Päť exkluzívnych dizajnov vyrábaných rôznymi technikami je inšpirovaných starovekou kultúrou a krásnou japonskou prírodou.

Kontaktný formulár

x