beletage-salzburg-003-min-1-

JANUÁR V ZNAMENÍ VÝSTAV

Tak ako každý rok, aj začiatkom tohoto sme navštívili hneď niekoľko výstav či veľtrhov, keďže prvé dni nového roka už tradične patria ku prezentácii nových kolekcií a nastoleniu trendov na nadchádzajúce obdobie. Tento rok sme si prezreli Heimtextil vo Frakfurte, Paris Déco Of v Paríži a Belétage v Salzburgu.

pantone-2024-min

PANTONE FARBA ROKA 2024

Opäť je tu ten čas, kedy spoločnosť Pantone vyhlási odtieň, ktorý bude dominovať vizuálnemu svetu nasledujúci rok. Tentokrát tento status získala farba Pantone 13-1023 Peach Fuzz. Zadefinovali ju ako zamatovo jemný broskyňový tón, ktorého všeobjímajúci duch obohacuje myseľ, telo aj dušu.

navsteva-sirpi-002

NÁVŠTEVA FABRIKY JANNELI&VOLPI

Len nedávno sme sa vrátili z návštevy talianskej fabriky na výroby tapiet Janneli&Volpi. Okrem samotnej výroby nám vo svojom showroome odprezentovali nadchádzajúce novinky.

referencia-nemocnica-bory-penta-at-26-014

VESCOM V NEMOCNICI BORY

Steny tvoria veľkú časť interiéru budovy. Tieto veľké plochy vedia byť plné nečistôt, škvŕn, vírusov či baktérií. Vinylové tapety Vescom vo verzii Protect dodávajú stenám vysokú úroveň ochrany. Dajú sa oveľa lepšie čistiť a dezinfikovať ako maľované steny, čo je faktor, ktorý je obzvlášť dôležitý v priestoroch, akými sú nemocnice.

paris-deco-off-2023-01

PARIS DÉCO OFF 2023

Neprehliadnuteľná udalosť, kde viac ako 120 prevažne európskych značiek predstavuje svoje novinky v priateľskej a srdečnej atmosfére Paríža. Prezentujú sa tu tkaniny, tapety a interiérové doplnky.

viva-magenta-03

VIVA MAGENTA / FARBA ROKA 2023

„Viva Magenta 18-1750, prekypuje elánom a nadšením. Je to odtieň zakorenený v prírode, ktorý pochádza z rodiny červených farieb a vyjadruje silu. Viva Magenta je odvážna, nebojácna a pulzujúca farba, ktorej neviazanosť oslavuje radosť a optimizmus a píše tak nový príbeh.” Leatrice Eiseman

vescom-print-01

VESCOM + PRINT

Holandská firma Vescom si uvedomuje hodnotu jedinečnosti a prispôsobenia materiálov, v realizáciách projektového charakteru. Preto ponúka architektom a dizajnérom materiálové riešenia na mieru.  Hovoríme o digitálnej tlači na záclony, závesy a tapety.

code-rooms-06-min-1--2--3-

CO.DE x Urquiola

Svetoznáme štúdio Patricie Urquiola zaoberajúce sa produktovým dizajnom a architektúrou v spolupráci s talianským výrobcom Jannelli&Volpi obohatili svet tapiet o surreálne panely.

paris-deco-off-2022-00-1--2-

PARIS DÉCO OFF 2022

Po ročnej prestávke sa svetu tento rok opäť otvorili brány výstavných domov v Paríži. Novinky svetoznámych značiek z oblastí bytového textilu, tapiet, dekoračných doplnkov, nábytku a osvetlenia si mali možnosť návštevníci prezrieť v uličkách Paríža počas prvých jarných dní.

farba-roka--very-peri-05-1--2-

VERY PERI / FARBA ROKA 2022

Nápaditosť, dynamika, radosť, odvaha a kreativita. To všetko zastupuje PANTONE 17-3938 Very Peri – farba roka 2022.

Kontaktný formulár

x