Podľa výrobcu
Podľa umiestnenia
Doplnky

Doplnky

Ponúkame široký sortiment doplnkov k bytovému textilu, dekoratívne magnetické úchyty na závesy, klasické strapce, šnúry, lemovacie ozdobné pásky, z rôznych netradičných prírodných materiálov od francúzskej firmy HOULES a RENÉ HERAUD.


houlesHoules je francúzska rodinná firma, ktorej medzinárodné uznanie siaha až do vesmíru. Od Paríža až do USA či z Moskvy do Dubaja.

Houlés dnes ponúka širokú škálu koncových produktov inšpirovaných klasickými prvkami s moderným nádychom, moderné úchyty, rovnako ako štýlové farebné kolekcie, inšpirované aktuálnymi trendmi.
Pôvodne obchod s poťahovými látkami, no časom Houlés rozvinul svoju činnosť a dnes sa špecializuje na vytváranie a upravovanie ozdobných doplnkov k textilom a je uznávaný ako svetová jednotka. Viac na www.houles.com


V ponuke nemáme hotové produkty na okamžité zavesenie, materiály dovážame v rolkách, potrebné ja ušitie na mieru.
Ponúkame aj túto službu so zameraním na mieste u zákazníka, vyhovením cenovej ponuky, následným šitím a zavesením spolu s dodávkou garníž či koľajníc, riasiacej pásky a pod.

V poslednej dobe sú v obľube záclony a závesy so šírkou materiálu 300 a viac cm. Pri ich šití pre priestory s bežnou svetlou výškou nie je potrebné látku zošívať.
Bytový textil sa objednáva i v desatinách bežného metra, minimálny odber je však 1 bežný meter.

Naša spoločnosť Horus Trade so vzorkovou predajňou v Bratislave je výhradným dovozcom luxusného bytového textilu od firiem MISIA , KOBE, CASAMANCE, CAMENGO, CASADECO, CASELIO, ALDECO, RIOMA, ASHLEY WILDE a HOULÉS