arrow-bottom

ZÁVESY

Z dizajnových textilov vhodných na záves je v našom showroome na výber široká paleta materiálov (ľanové, viskózové, bavlnené či polyesterové) a vzorov (florálne, klasické, geometrické, abstraktné, zvieracie či štruktúrované). V našom portfóliu máme aj špeciálne textílie pre špecifické projekty - nehorľlavé, akustické a antibakteriálne. Na výber je možnosť funkčného závesu na zaťahovanie alebo len dekoračných závesov po stranách okna na doladenie celkového razu interiéru. Samozrejmosťou je dodávka na kľúč aj s montážou závesných systémov.

main-img

DEKORAČNÉ ZÁVESY

Dekoračné závesy vedia podčiarknuť interiér alebo ho vedia oživiť, ak je v tlmených jednotvárnych farbách. Vieme ich doplniť vankúšmi v rovnakom dekore. Dobrý výber materiálu dokáže priestor zexkluzívniť a nepreplniť.

Dekoračné závesy si nájdu svoje miesto aj v klasických aj moderných interiéroch.

main-img

ZATEMŇUJÚCE ZÁVESY

Závesy si do interiéru, hlavne do spálne, častokrát vyberáme aj pre ich funkčnosť zabránenia prieniku svetla. Poznáme dva typy zatemňovacích závesov, a to dimoutové a blackoutové. Rozdiely medzi dimoutovým a blackoutovým závesom sú minimálne. Blackoutový záves je z rubovej strany pogumovaný, jeho tienenie je stopercentné, preto je vhodný do priestorov, kde je podmienkou úplne zatemnenie priestoru. Dimoutový je vo vnútri pretkávaný čiernou látkou, čo zabraňuje prestupu svetla do interiéru a oproti blackoutovému je viac padavejší.

Využijete ich v spálni, ale aj v priestore domáceho kina.

main-img

ZÁVESY SO ŠPECIÁLNYMI VLASTNOSŤAMI

Akustika a nehorľavosť je čoraz častejšou požiadavkou pri rôznych projektoch. Nehorľavé závesy sú povinnosťou pre hotely, vylepšenie akustiky je zas častým riešením pre kancelárske priestory.

Textil s akustickým certifikátom dokáže pohltiť zvuk a vylepšiť tak akustický prejav, ale aj zatieniť či dodať mäkkosť interiéru.

Kontaktný formulár

x