arrow-bottom

POŤAHOVÉ LÁTKY

Poťahové látky sú určené pre čalúnenie nových aj starších kusov nábytku. Vhodné sú na čalúnenie sedačky, kresla, stoličky a podsedáku. Na výber tej správnej čalúnickej látky je dôležitá vlastnosť oderu textilu, ktorá je udávaná v martindale, tzv. otáčkach.

K dispozícii je viacero typov štruktúry, materiálov a dizajnov prémiovej kvality či zaujímavej farebnej škály. Velvet, satén, potlačené, štruktúrované, interiérové aj exteriérové. Vyberte si z našich kvalitných látok vhodných na poťahy.

main-img

REZIDENČNÉ POŤAHOVÉ LÁTKY

V našej ponuke máme kvalitné poťahové látky od európskych výrobcov. V rôznych materiálových prevedeniach od polyesteru až po vlnu a vo viacerých dizajnoch, ako napríklad štruktúrovaný či s florálnym, zvieracim, geometrickým či klasickým motívom.

Špeciálnou vlastnosťou vybraných poťahových látok je úprava easyclean, sú ľahkočistiteľné a odolnejšie voči škvrnám.

main-img

PROJEKTOVÉ POŤAHOVÉ LÁTKY

Kvalitné poťahové látky sú vhodné do zaťaženejších komerčných priestorov, ako napríklad do hotelov, kancelárskych priestorov či kaviarní. Materiálovo prevažujú textilné, najmä polyesterové, no v ponuke máme aj vinylové čalúny.

Projektové poťahové látky majú špeciálne vlastnosti, akými sú napríklad nehorľavá FR úprava, vysoké otáčky - martindale, výborná odolnosť a jednoduchá údržba. Pre špecifické projekty sú k dispozícii aj textily s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Kontaktný formulár

x