Dekoratívne lišty

orac logoPonúkame tvarovanie a modelovanie stien dekoratívnymi lištami a prvkami firmy ORAC. Dajte štruktúru, tvar, farebnosť, hĺbku a energiu prázdnym stenám pomocou systému ORAC Luxxus, Axxent a ORAC Basixx.

Produkty ORAC, dekoratívne lišty a profily, rohové, nástenné a soklové lišty, ornamentálne dekoračné rozety, pilastre, stĺpy, niky, obloženie krbov a dverí, v interiéri zvýrazňujú eleganciu, štýlovosť, dokonalosť tvarov súčasne s technickou vyzretosťou.

logo_orac_luxxus

Kolekcia ORAC LUXXUS – PUROTOUCH ® (polyuretan vysokej kvality):

Má pevný povrch, presné detaily, rozmerovú a tvarovú stálosť, jednoduchú inštaláciu a montáž a možnosť aplikácie všetkých bežných povrchových úprav. Je použiteľný od podlahy vo všetkých výškach, pretože je dostatočne odolný voči poškodeniu bežným používaním interiéru. Polyuretán je materiál, ktorý sa veľmi ľahko reže, brúsi a opracováva.


logo_orac_axxent  Kolekcia ORAC AXXENT – DUROPOLYMER ® (polymér s vysokou hustotou):

Je tvrdší a rozmerovo stabilnejší ako polyuretán, je cenovo prístupnejší. Duropolymér je ako stvorený na použitie v nižších výškach. Jeho tvrdosť je zárukou bezproblémového využívania interiéru bez poškodenia, dá sa porovnať s tvrdým drevom. Hlavne spodná lišta okolo podláh všetkých typov je výrobok, ktorý obstojí v štýlovom aj modernom interiéri, pritom odoláva bez problémov vlhkosti, vode, povrchovému poškodeniu.


logo_orac_basixx  Kolekcia ORAC Basixx – DUROFOAM ® (nová generácia polystyrénu)


VÝHODY DEKORATÍVNÝCH MATERIÁLOV Z DUROPOLYMÉRU A POLYURETÁNU:
– tvrdý a pevný materiál odolný voči poškodeniu
– presné detaily, presné rezy
– rozmerová a tvarová stálosť
– jednoduchá inštalácia a montáž
– nízka hmotnosť
– aplikácia všetkých bežných povrchových úprav
– rýchla a čistá práca
– možnosť vyhotovenia v prevedení flexi-ohýbateľné lišty

Stiahnite si katalógy (PDF)

bruzura03   bruzura02   4

1   2   3