arrow-bottom

ZÁVESNÉ SYSTÉMY

Systémy rakúskej firmy LEHA sú vyrábané na mieru s milimetrovou presnosťou pre každý projekt. Samozrejmosťou je preto naše zameranie priestoru a vybratie toho najvhodnejšieho riešenia. Tradícia výroby týchto špičkových produktov je už od roku 1964. Zo závesných systémov vám dodáme hliníkové koľajnice, závesné tyče či garniže. Takmer všetky sú dostupné nielen v mechanickom pohone, ale aj s možnosťou elektrického pohonu a zakomponovania do inteligentného systému smarthome.

main-img

HLINÍKOVÉ PROFILY

Tieto koľajnicové systémy pre záclony a závesy sú v miestnosti takmer neviditeľné. Profily sú z ľahkého hliníku, vďaka svojej ohybnosti sa tak vedia prispôsobiť akémukoľvek tvaru priestoru. Predstavujú elegantné riešenia ako klasický závesový profil v rezidenčnom interiéri, ale taktiež môžu slúžiť aj na predelenie priestoru, napríklad v čoraz viac populárnych administratívnych priestoroch open-office. S ťažšími zamatovými a blackoutovými látkami tiež nie je problém, vďaka stabilite týchto profilov v porovnaní s konkurenčnými plastovými.

Ponúkajú rôzne spôsoby ovládania - ručné, s mechanickým posunom pomocou šnúry alebo retiazky, no k dispozícii je takisto aj pohon na elektromotor pomocou diaĺkového ovládania alebo aplikácie s pripojením do rady inteligentného smart home.

main-img

ZÁVESOVÉ TYČE INTERSTIL

Závesné prvky Interstil prinášajú vysokú kvalitu a dizajn, rozmanitosť materiálov a prevedenia, funkčnosť s precíznym detailom. Na výber sú klasické guľaté tyče na krúžky alebo moderné profily s drážkou a bežcami. Minimalistické tvary a farby nechajú vyniknúť záves, dizajnové výrazné odtiene vedia byť dominantou priestoru. Ideálne sú aj pre čoraz viac populárnejší vlnitý záves.

K dispozícii je veľký výber rôznych prevedení a koncoviek, v ponuke sú vysoko kvalitné materiály ako ušľachtilá oceľ, mosadz, železo, hliník či drevo. Na výber sú rôzne priemery tyčí od 8mm až po 35 mm. Samozrejmosťou je individuálne ohnutie, nosníky sú tvarovo krásne bez viditeľných uchytení.

main-img

GARNIŽE

Práve týmito profilmi začínala firma Leha svoju existenciu a výrobbu, dodnes patria k ich špičkovým výrobkom. Je to najprirodzenejšie riešenie pre priestory, so širokou pôsobnosťou využitia v moderných i klasických interiéroch.

Materiálov je na výber viacero, zaujímavosťou je garniža z drevených masívov, vhodná i do horských chaletov. Zapracovanie týchto krásnych a ušľachtilých drevín je do posledného detailu.

Kontaktný formulár

x