arrow-bottom

TIENIACE SYSTÉMY

Systémy rakúskej firmy LEHA sú vyrábané na mieru s milimetrovou presnosťou pre každý projekt. Samozrejmosťou je preto naše zameranie priestoru a vybratie toho najvhodnejšieho riešenia. Tradícia výroby týchto špičkových produktov je už od roku 1964. Z tieniacich systémov zabezpečíme šitie a montáž rímskych roliet a montáž katalógových produktov ako sú plisé, rolety, vertikálne žalúzie či japonské steny. Všetko nielen v mechanickom pohone, ale aj s možnosťou elektrického pohonu a zakomponovania do inteligentného systému smarthome.

main-img

RÍMSKE ROLETY

Rímska roleta zaisťuje štýlovú atmosféru a vytvára nezameniteľný pocit domova. Vhodná je napríklad do priestorov, kde nie je dostatok miesta na záves alebo by záves veľmi uberal z priestoru. Manipulácia rímskej rolety je jednoduchá a môže byť zabezpečená retiazkou, madlom, prípadne diaľkovým ovládaním so zakomponovaným elektrickým pohonom.

Na výber je mnoho látok z nášho širokého portfólia, štruktúrovaných alebo so zaujímavým vzorom, so zatemňovacou funkciou alebo bez nej, z polyesteru pre jeho praktickosť a údržbu, prípadne z prírodných tkanín. K dispozícii je výber z viacerých typov ušitia a teda celkového dizajn.

main-img

PLISÉ A DUETTE

Tieto systémy môžu byť namontované do zasklievacej lišty, na okenný rám alebo pred okno. Na výber je sedem rônych farieb profilov, kovové madlo je s profilom zladené. Systém si poradí aj so šikmým oknom, či oknom v tvare trojuholníka, lichobežníka, vhodný je aj na zatienenie strešných okien. K dispozícii je viacero vysoko kvalitných látok od transparentných, cez polotransparentné až po úplne zatemňujúce.

Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma výrobkami je, že pri Duette sú vodiace šnúry skryté medzi naskladanými látkami. Touto svojou špeciálnou štruktúrou a vzduchovou komorou medzi pruhmi látky šetrí náklady. Pre svoju izolačnú schopnosť znižuje tepelné straty.

main-img

ROLETY, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE A PANELOVÉ JAPONSKÉ STENY

Roleta je obľúbenou vďaka svojim jasným líniám, redukovanému dizajnu a ľahkému ovládaniu hlavne v technických interiéroch. Ovláda sa mechanicky retiazkou, prostredníctvou ručného madla alebo diaľkovým ovládaním či aplikáciou na elektrický pohon. Optimláne sa prispôsobí akejkoľvek situácii v miestnosti. Na výber je 460 kvalitných látok či možnosť individuálnej potlače.

Vertikálne žalúzie svojou siluetou dokážu zvýrazniť vertikalitu priestoru. Zaisťujú maximálnu ochranu pred slnkom a teplom, no zároveň nimi zostáva zachovaný výhľad do exteriéru a rozptýlené svetlo vytvára príjemné osvetlenie miestnosti. Vhodné sú nielen pre štandardné okná, ale aj pre šikmé a horizonálne či vertikálne oblúkovo ohnuté. Na výber je približne 350 vzorov a dokonca je možný aj individuálny motív.

Japonské panelové steny si vás podmania svojimi veľkoplošnými panelmi, ktoré sa dajú prispôsobiť presne podľa vašich prianí. Je možné ich ľubovoľne posúvať do strán a vrstviť za sebou. Dochádza tak k premenlivej hre svetla a tieňa a napínavým pohľadom dovnútra i von. Dodanie je samozrejme v individuálnych veľkostiach na mieru, na výber je 240 rôznch látok. Upevnenie do elegantného profilového systému je prostredníctvom suchého zipsu, čím je zabezpečené ľahká demontáž a údržba. Montuje sa na stenu alebo na strop.

Kontaktný formulár

x