arrow-bottom

KOBERCE

Kusové koberce sú neoddeliteľnou súčasťou našich interiérov už niekoľko stoviek rokov. Dnes majú hlavne estetickú funkciu, je nimi možno akúkoľvek miestnosť oživiť, spríjemniť, zútulniť či otepliť. V našom portfóliu nájdete exkluzívne moderné aj klasické vzory, príjemné svieže farby, viaceré veľkosti a prírodné kvalitné materiály od renomovaných európskych výrobcov - dánskeho LINIE DESIGN a francúzskeho NOBILIS.

Prídite si k nám vybrať koberec, ktorý dodá dokonalú atmosféru vášmu interiéru, s výberom vám radi poradí náš skúsený tím dizajnérov.

main-img

LINIE DESIGN

Je dánska spoločnosť založená v roku 1980. Zaoberá sa vývojom a výrobou kvalitných ručne vyrábaných kobercov, ktoré sú známe najmä pre ich originalitu, kvalitu a jednoduchosť. Sú navrhnuté poprednými uznávanými škandinávskymi dizajnérmi a vyrábané špecializovanými tkáčmi podľa autentických tradičných remesiel. Do všetkých dizajnov je zakomponovaný severský vzhľad - čistý, harmonický a moderný zároveň. Dizajnové kúsky sú v rafinovaných nestarnúcich elegantných farbách a vyrobené z vynikajúcich materiálov, ktoré sú v najvyššej kvalite a zdravotne nezávadné.

https://www.liniedesign.com/

main-img

NOBILIS

Je francúzska spoločnosť založená v roku 1928. Nobilis je synonymom pre prívlastky ako je ušľachtilý, vynikajúci či majúci dobrý vkus. Špičková kvalita ručne tkaných kobercov a textilov firmy vychádza z francúzskej tradície a elegancie. Sú zároveň navrhnuté tak, aby boli navzájom kombinovateľné. Nájdeme tam dizajny v rafinovanom klasickom prevedení alebo neformálnom modernom štýle. Je na vás ktorý z nich si vyberiete.

https://nobilis.fr/en/c/products/rugs/

Kontaktný formulár

x