arrow-bottom

DOPLNKY

Aj keď netvoria najdominantnejšiu časť interiéru, správny výber interiérových doplnkov podčiarkne finálny ráz priestoru. U nás nájdete širokú škálu doplnkov - vybrať si môžete dekoračný vankúš so vzorom alebo zaujímovou lemovkou, strapcové či magnetické úchyty na doladenie celkového dojmu závesov v interiéri, či prehoz na posteľ, ktorý vám ušijeme na mieru presne podľa vašich predstáv. Reálne vzorky spolu vieme nakombinovať priamo v našom showrome.

Neváhajte a vyberte si u nás.

main-img

DEKORAČNÉ VANKÚŠE

Dekoračné vankúše šijeme na mieru každému zákazníkovi, doplníme tak už vybranú tapetu alebo dekoračné závesy v priestore a doladíme tak váš interiér do posledného detailu. Klasický i moderný dizajn, geometrický aj rastlinný motív, výrazné, pastelové či tlmené farby, látok na výber je široké spektrum.

Vankúš vieme oživiť aj obšitím so špeciálnou lemovkou a vytvoriť tak výnimočný kúsok.

main-img

ÚCHYTY, STRAPCE A LEMOVKY

Rozsiahly výber špičkových doplnkov Houlès Paris a Héraud Rubans, ktoré sú prepracované do najmenších detailov v podobe úchytov, strapcov a lemoviek. Sú vhodné nielen do klasických interiérov, čoraz častejšie ich môžeme využiť aj v modernom interiéri. Moderné kolekcie zvyčajne obsahujú grafické umelecké vzory, klasické kolekcie inšpirovené archívnymi zábermi dostávajú nový modernejší vzhľad.

Uchytenie závesu takýmto funkčným doplnkom slúži nielen ako ozdoba a doladenie interiéru, no zároveň zabezpečí väčší prienik svetla do miestnosti, najmä v menších priestoroch. Úchyt na závesy ušijeme aj z látky, ktorú si u nás vyberiete na záves, príjemne tak splynie s farbou závesu.

main-img

PREHOZY NA MIERU

Prehozy na posteľ šijeme na základe výberu látky a rozmerov priamo na mieru každému klientovi. Na výber je viacero látok už takmer hotových prehozov, ktoré nie je potrebné podšiť, ale len obšiť zaujímavou lemovkou.

Portfólio látok na prehozy obsahuje samozrejme široké spektrum vzorov a materiálov. Za zmienku stoja najmä vyšívané geometrické vzory a materiály ako zamat či satén.

Kontaktný formulár

x