arrow-bottom

DEKORATÍVNE LIŠTY

Lišty belgického producenta ORAC DECOR sú vhodné do moderných aj klasických interiérov, je na Vás aký typ zvolíte. Sú vyrobené z ľahkého, pevného a trvanlivého Duropolymeru. Tieto dekoračné lišty majú viaceré výhody - sú ľahko inštalovateľné, odolné voči vode aj voči nárazu. Ďalšou výhodou je, že sú premaľovateľné, po inštalácii a premaľovaní na farbu interiéru s ním nádherne splynú. Typy flex sú ohybné a vedia sa tak prispôsobiť aj atypickým zaobleným priestorom. Inštaláciu je možné zabezpečiť profesionálom.

V našom showroome máme k dispozícii vzorky jednotlivých líšt a takisto aj produktové katalógy, s každou Vašou požiadavkou sa Vám tak budeme snažiť čo najlepšie vyhovieť.

main-img

PODLAHOVÉ LIŠTY

Sokel v každom interiéri elegantne prepojí podlahu so stenou. Dokáže priestor opticky zvýšiť či zamaskovať kabeláž. Podlahové dekoračné lišty Orac Decor obsahujú od dizajnových riešení až po tie úspornejšie. Každý si v nich nájde ten správny typ, keďže majú rôzne modely, formáty a štýly od strohých, rustikálnych, veľkých či menších, viac nápadných a dekoratívnych až po diskrétne. Vybrané typy vedia prekryť pôvodné soklové lišty.

Všetky soklové lišty sú vyrobené z pevného Duropolymeru, vďaka ktorému sú odolné voči mechanickému poškodeniu, vodeodolné a mimoriadne ľahké.

main-img

STROPNÉ LIŠTY

Stropná dekoratívna lišta tvorí estetický prechod medzi stenou a stropom. Množstvo štýlov, od moderných až po klasické, jednoduchých až po ornamentálne, zabezpečí výber pre každý interiér. Inštaláciu Vám zabezpečí skúsený montážnik.

Ideálne sú aj pri renovácii, flexibilné profily prekryjú aj zakrivené alebo preklenuté priestory. Takisto je nimi možné vyriešiť estetické prekrytie koĺajníc na závesy.

Samozrejmosťou je premaľovateľnosť na akúkoľvek farbu, ktorú v interiéri zvolíte.

main-img

LEMOVACIE LIŠTY

Lemovacie lišty môžete zvoliť, ak chcete svoj interiér spestriť. Dodáte mu atmosféru majestátneho zámku či nádherných víl. K dispozícii je na výber niekoľko rôznych veľkostí, tvarov a štýlov, od jednoduchých hladkých až po jemne plastické. Mnohé sú k dispozícii aj vo flexibilnej verzii.

Každá dekoračná lišta vytvára nekonečné kombinácie pre váš priestor, vyberte si tú pravú pre váš interiér.

Kontaktný formulár

x