ARTE x MOOOI

Po úspešnej prvej spolupráci Arte a Moooi, ktorá zožala úspech tapetami s vyhynutými zvieratami, prichádza Arte s novou kolekciou MOOOI TOKYO BLUE.

Päť exkluzívnych dizajnov vyrábaných rôznymi technikami je inšpirovaných starovekou kultúrou a krásnou japonskou prírodou.

Prvým dizajnom je textilná tapeta z denimu s farebnou výšivkou. Výjav zobrazuje hravú scénu rodiny makakov kúpajúcich sa v horúcich prameňoch na úpätí japonských hôr.

Druhý dizajn zobrazuje čerešňové kvety a priame čiary vytvárajúce minimalistický dojem, táto monotónna 3D tapeta je vyrobená z denimovej alebo plstenej vlny a vyžaruje pokoj.

Doprajte svojim očiam veľkolepý západ slnka. Táto tapeta tretieho dizajnu v kolekcii je vyrobená z juty a rafie, ktorá si ctí staroveké japonské podlahové riešenie tkaných rohoží, zobrazuje abstraktné mraky, ktoré sa pomaly unášajú, zatiaľ čo deň ustupuje noci.

Štvrtý dizajn je vytvorený z drevenej dyhy a pripomína vlniace sa vlny oceánu. Predstavuje šťastie, silu a odolnosť.

Piaty a najvýraznejší dizajn kolekcie je vytlačený na mäkkej zamatovej látke s denimovými textúrami. Zobrazuje svieži les, ktorý prekypuje životom a pohybom. Pri podrobnejšej analýze je možné medzi množstvom exotických kvetov objaviť makaka oblečeného v tradičných japonských odevoch - kimonách.

Tak, ktorý z týchto dizajnov je Vás favorit?

Kontaktný formulár

x